Get Adobe Flash player

Kalendarz

« Sierpień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Intencje mszalne

NIEDZIELA – 11 sierpnia
8.00 – śp. Bogumiła Gil (8)
9.45 – śp. Józefa + Józef Marczak oraz o łaskę zdrowia dla Zofii
Pogorzała – godz. 11.00 -  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anety i Sylwestra w 10 rocznicę małżeństwa
12.00 – 1. śp. Bogdan Kryszak + Maria Szpunar Kryszak
2. śp. Władysława Ząbkiewicz (od rodz. Dybów)
3. śp. Danuta Okręglicka (od Barbary Ryszawy z rodziną)
4. śp. Piotr Grabowski (41)

 

środa – 14 sierpnia – 17.00 – Msza wynagradzająca za grzechy przeciwko Bogu

CZWARTEK – 15 sierpnia – Wniebowzięcie NMP
8.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Władysławy Stankiewicz (od Piotra)
9.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i bezpieczeństwo w pracy dla Piotra Herby
Pogorzała – godz. 11.00 -  wolna intencja
Komorów – godz. 11.00 -  wolna intencja
12.00 – 1. śp. Maria + Jan Prymuła + Alfred Kulik
2. śp. Stanisław Puścian
3. śp. Aniela Zabuska (r.śm.) i za zmarłych z Rodziny
4. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana i Zofii Michalik w 66 rocznicę małżeństwa
14.00 – Msza ślubna

Sobota – godz. 14.30 – Msza ślubna
godz. 16.00 – Msza ślubna
Komorów – godz. 18.00 – wolna intencja

NIEDZIELA – 18 sierpnia
8.00 – śp. Marcin Mołek + Walter Kiejter (r.śm.)
9.45 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Nikoli w 12 rocznicę urodzin
Pogorzała – godz. 11.00 -  wolna intencja
12.00 – 1. śp. Joanna Paździora i za zmarłych z rodziny Paździora
2. śp. Władysława Ząbkiewicz (od uczestników pogrzebu)
3. śp. Danuta Okręglicka (od uczestników pogrzebu)
4. śp. Dawid Dragan (od uczestników pogrzebu)
5. śp. Bronisław Gancarczyk (r.śm.)
6. za zmarłych z rodziny: Strączek, Malina i Kysiak

 

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj157
WczorajWczoraj371
WszystkieWszystkie490749

Zegar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player